Apsauginiai lipdukai

BANKAMS | FARMACIJAI | PREKYBOS ĮMONĖMS

Mums rūpi, kad Jūsų prekės sandėlius ar prekybos vietas pasiektų saugios ir nepažeistos. Iš pirmo žvilgsnio nereikšminga ir smulki apsaugos priemonė gali sutaupyti tūkstančius eurų ir užkirsti kelią vagystėms, klastojimui ar originalių prekių padirbinėjimui.

Apsauginių lipdukų praktiškai neįmanoma suklastoti, nes ištobulinta gamybos technologija po dvigubu sluoksniu slepia specialius užrašus. Pažeidus apsauginį lipduką atsiranda užrašas „OPEN VOID“. Be to, lipdukai yra nuosekliai sunumeruoti. Apsauginiai lipdukai su įkirtimais turi specialius korelius, kurie po pažeidimo suplyšta.

Mūsų siūlomos apsaugos sistemos padeda bankams, farmacijos ar prekybos įmonėms mažinti nuostolius ir didinti pardavimus, nes yra kokybiškos ir patvarios.

 

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Apsauginis lipdukas NT
  Produkto aprašymas Apsauginiai lipdukai pagaminti iš poliesterio. Tai prevencinė priemonė prieš neleistiną siuntos atidarymą. Siuntos gavėjas matys ar apsauginis lipdukas nepažeistas, tai reiškia, kad krovinys ar siunta nebuvo atidaryta. Apsauginiai lipdukai nuosekliai..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • Apsauginis lipdukas PT
  Produkto aprašymas Apsauginiai lipdukai pagaminti iš poliesterio. Tai prevencinė priemonė prieš neleistiną siuntos atidarymą. Siuntos gavėjas matys ar apsauginis lipdukas nepažeistas, tai reiškia, kad krovinys nebuvo atidarytas. Apsauginiai lipdukai nuosekliai sunumeru..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • Popierinis lipdukas su ĮKIRTIMAIS
  Produkto aprašymas Popieriniai lipdukai su įkirtimais - tai prevencinė priemonė prieš neleistiną siuntos atidarymą. Siuntos gavėjas matys ar apsauginis lipdukas nepažeistas, tai reiškia, kad krovinys nebuvo atidarytas. Šie apsauginiai lipdukai su įkirtimais stipriai pr..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€