Apsauginiai krepšiai

INKASACIJAI | BIURUI | NAMAMS

Beveik visos įmonės, kurios naudoja plombavimo priemones, naudoja ir apsauginius, burbulinius ar kurjerinius vokus. Todėl nusprendėme plėsti asortimentą, kad galėtume pasiūlyti kuo didesnį spektrą reikalingų prekių. Tai juk labai patogu - viską gauti iš vieno šaltinio.

Jei norite ypatingos saugos – rinkitės apsauginius „Deposafe“ vokus. Jie yra sunumeruoti, su papildomais 2 nuplėšiamaisiais kvitais. Tai ypatingas, saugus ir geriausias produktas laboratorijų mėginiams gabenti. Bankininkai ir inkasatoriai mūsų puslapyje ras daugkartinius inkasacinius krepšius. Iš sintetinių medžiagų pagaminti krepšiai užplombuojami su plastikine plomba. Todėl puikiai tinka gabenti, saugoti slaptus ir svarbius dokumentus.

Siųsdami siuntinius, rinkitės kurjerinius vokus, kurie yra pagaminti iš nepermatomos LDPE folijos ir užklijavus juos lipnia juosta - neatsiklijuoja. Šie vokai naudojami prekių siuntimui ar saugojimui ir palyginus su popieriniais nėra brangūs ir ženkliai pigesni, nei siūloma pašto skyriuose. Nesvarbu, ar juose siųsite kasdieninius daiktus ar brangius produktus. Įvairūs bandymai juos atplėšti bus matomi išorėje ir jūs lengvai galėsite fiksuoti pažeidimus.

Kai perkate apsauginius vokus, įsivertinkite galimas išlaidas. Kuo didesnį kiekį perkate – tuo kaina yra mažesnė, todėl patariame įvertinti ateities poreikius ir įsigyti daugiau vienetų.

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Apsauginis vokas DEPOSAFE
  Produkto aprašymas Apsauginis vokas pagamintas iš kokybiško nepermatomo arba skaidraus polietileno. Polietileno storis 70 mikronų. Su apsaugine klijuojama juostele, kuri neatsiklijuoja. Plastikinis vokas yra su numeracija ir 2 nuplėšiamaisiais kvitais iš kurių 1-a..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • INKASACINIS krepšys
  Produkto aprašymas Daugkartinis plombuojamas inkasacinis  krepšys pagamintas iš sintetinių medžiagų. Uždaromas metaliniu užtrauktuku ir užplombuojamas plastikine užspaudžiama arba užtraukiama plomba. Yra saugi kišenė adreso kortelei. Standart..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • MONETINIS krepšys su rankenomis
  Produkto aprašymas Daugkartinis plombuojamas monetinis krepšys su rankenomis pagamintas iš tvirtos, sintetinės medžiagos. Yra saugi kišenė (120mm x 55mm) adreso kortelei ir patogios rankenos. Užtraukus užtrauktuką plombuojama su užtrau..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • DROBINIS (medvilninis) maišelis
  Produkto aprašymas Pagaminti iš aukščiausios kokybės ekologiškos medvilnės. Tvirti, saugūs, leidžia turiniui „kvėpuoti“. Maišeliai plombuojami švininėmis arba užtraukiamomis plastikinėmis plombomis. Standartiniai dydžiai ..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • KURJERINIS (plastikinis) vokas
  Produkto aprašymas Plastikinis vokas su klijuojama juostele. Pagamintas iš  kokybiškos nepermatomos LDPE plėvelės. Voko storis 50 mikronų. Kurjeriniai vokai su klijuojama juostele yra lengvi ir sandarūs. Voko vidus juodas, nesimato turinio viduje, apsaugo siuntini..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • VOKAS su oro apsauga
  Produkto aprašymas Vokai su oro apsauga ir klijuojama juostele. Pagaminti iš ekologiško laminuoto popieriaus, viduje iškloti LDPE burbulais. Vokai su oro apsauga skirti smulkių, trapių ar lengvai pažeidžiamų prekių transportavimui ir pristatymui. Šie vokai pasižymi ypa..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • KLIJUOJAMAS vokas
  Produkto aprašymas Iš PE plėvelės pagaminti skaidrūs, klijuojami vokai - patogi priemonė dokumentų siuntimui. Skaidrūs, lipnūs vokai klijuojami prie kartoninių dėžių ar kitų pakuočių. Nepraleidžia drėgmės ir neleidžia siuntiniui išsipurvinti. Patogu klijuoti ant d..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
Klientų aptarnavimas
Kontaktai
Plombos LT, UAB
Ukmergės g. 364,
LT-14188 Vilnius
(D korpusas, sandelys Nr. 14, kitoje pastato pusėje)
Mobil. +370 60444012
info@plombos.lt
Įmonės kodas 301270610
PVM mokėtojo kodas LT100003596813
AB"Swedbank"
b.k. 73000
A/s. LT537300010104469557