Metalinės plombos

PLOMBOS GELEŽINKELIAMS | AUTO TRANSPORTUI | SANDĖLIAMS

Daugelis privataus ir valstybinio sektoriaus įmonių susiduria su įvairaus tipo ir mąsto vagystėmis. Kaip nuo jų apsisaugoti, rūpi ne vienam vadovui. Siūlome daugiau 13 pozicijų įvairios paskirties metalines plombas. Teisingai pasirinkę plombos tipą, ne tik apsaugosite savo įmonę nuo vagysčių ar neteisėto įsilaužimo. Tuo pačiu jūs apsaugosite įmonės turtą, padidinsite veiklos produktyvumą ir išvengsite finansinės žalos. Jei plomba teisingai užplombuota ir kabo nepažeista, vadinasi niekas nelindo prie to objekto.

Įvedus eurą, dalis įmonių atsisakė plombavimo priemonių dėl lėšų stygiaus. Tačiau mes siūlome mąstyti kitaip. Didžioji dalis mūsų prekių kainuoja centus, o iš jų gaunama nauda gali siekti tūkstančius eurų.

Įsitikinti praktine apsauginių plombų nauda nėra labai sudėtinga. Visada pasiūlome klientui pabandyti užplombuoti reikiamą tašką ir tuo įsitikinti. Užplombavus vieną ar kitą nesaugią vietą, galima bet kuriuo metu kontroliuoti ar plomba nepažeista. Tik pas mus galite rasti ypatingu saugumu pasižyminčią „Varta universal M“ plombą, naudojamą tiek Baltijos šalių, tiek NVS šalių geležinkelių veikloje.

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • T SEAL plomba
  Produkto aprašymas Fiksuoto ilgio metalinės plombos pagamintos iš nerūdijančio plieno. Dvi apžiūros skylutės skirtos patikrinti ar teisingai užplombuota. Suderinta su Europos Sąjungos ir JAV muitinėmis. Plombos tempimo jėga iki 70 kg.  ..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • BALL SEAL plomba
  Produkto aprašymas Fiksuoto ilgio metalinės plombos pagamintos iš nerūdijančio plieno.  Plombos tempimo jėga iki 882 N. Operacinis ilgis 20cm. Standartiniai dydžiai 20cm ilgio, plombos juostelės plotis 8mm. ..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • PLT-J1,5 plomba
  Produkto aprašymas Trosinės PLT-J1,5 plombos korpusas pagamintas iš aliuminio. Trosas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Detalės suvirintos originalia technologija: susideda iš rakinamosios dalies ir troso. Aliumininis korpusas ir trosas užtikrina atsparumą ugniai. Tra..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • PLT-I1,8 plomba
  Produkto aprašymas Trosinės PLT-I 1,8 plombos korpusas pagamintas iš ABC plastiko ir plieno. Trosas pagamintas iš plieno. Detalės suvirintos originalia technologija: susideda iš rakinamosios dalies ir troso. Traukos ir tempimo riba 360kg. Lengvai instaliuojama be įrank..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • PLT-H2,5 plomba
  Produkto aprašymas Trosinės PLT-H2,5 plombos korpusas pagamintas iš metalo. Trosas pagamintas iš galvanizuoto plieno. Metalinis korpusas ir galvanizuoto plieno trosas užtikrina atsparumą ugniai. Traukos ir tempimo riba 350kg. Lengvai instaliuojama be įrankių. Atit..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • INNER FORCE plomba
  Produkto aprašymas Trosinės INNERFORCE plombos korpusas pagamintas iš smūgiams atsparaus plastiko. Trosas pagamintas iš galvanizuoto plieno. Detalės suvirintos originalia technologija: susideda iš rakinamosios dalies ir troso. Traukos ir tempimo riba 380kg. Lengvai ins..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • VARTA UNIVERSAL M plomba
  Produkto aprašymas Labai tvirta ir aukštos kokybės plomba pagaminta iš plieno. Susideda iš korpuso su rakinamuoju mechanizmu ir troso. Detalės suvirintos originalia technologija. Cinkuotas plieninis korpusas ir trosas užtikrina atsparumą ugniai. Traukos ir tempimo riba..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • LIUKS plomba
  Produkto aprašymas Labai tvirta ir aukštos kokybės plomba pagaminta iš cinkuoto plieno. Susideda iš korpuso su rakinamuoju mechanizmu ir troso. Detalės suvirintos originalia technologija. Cinkuotas plieninis korpusas ir trosas užtikrina atsparumą ugniai. Traukos ir tem..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • Kaištinė plomba PLT-C
  Produkto aprašymas Konteinerinės plombos PLT-C kaištis ir įdėklas pagamintas iš plieno ir apvilktas spalvotu polipropilenu. Ryški paviršiaus spalva matoma bet kokiomis sąlygomis. Plastiko pagrindas apsaugo kaištį nuo rūdžių, o neleistinas atidarymas palieka žymes. Atit..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • ŠVININĖ plomba
  Produkto aprašymas Itin tvirta ir patikima plomba pagaminta iš švino lydinio. Švininės plombos naudojamos su specialia rifliuota viela. Plombos negalima panaudoti antrą kartą. Švininė plomba ir plieninis plombavimo valas yra atsparus ugniai ir atmosferos pokyčiams.&nbs..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • ALIUMININĖ plomba
  Produkto aprašymas Užspaudžiamos plombos pagamintos iš aliuminio lydinio. Plomba yra labai lengva, bet tvirta, atspari korozijai. Plombos paviršiuje replių pagalba lengva įspausti antspaudą ir saugiai užfiksuoti plombos kamerą. Plombos negalima naudoti antrą kartą, o n..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • ALU CLIP SEAL plomba
  Produkto aprašymas Labai tvirta ir aukštos kokybės užspaudžiama plomba pagaminta iš aliuminio arba plieno. Atsižvelgiant į saugumo reikalavimus, plombuojama su rifliuota viela. Bandant plombuoti antrą kartą plomba lūžta. Lengvai instaliuojama be įrankių. Nuimti galima ..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
Klientų aptarnavimas
Kontaktai
Plombos LT, UAB
Ukmergės g. 364,
LT-14188 Vilnius
(D korpusas, sandelys Nr. 14, kitoje pastato pusėje)
Mobil. +370 60444012
info@plombos.lt
Įmonės kodas 301270610
PVM mokėtojo kodas LT100003596813
AB"Swedbank"
b.k. 73000
A/s. LT537300010104469557