SUPER SCUT plomba

SUPER SCUT plomba

Prekės kodas: SUPER-SCUT

Produkto aprašymas

Universalios rotorinės plombos SUPER SCUT korpusas pagamintas iš itin tvirto SAN plastiko, rotorius iš ABS plastiko. Ant plombos korpuso yra gamintojo logotipas – tai įrodo, kad gaminys yra originalus ir atitinka visus saugumo reikalavimus. SUPER SCUT plomba naudojama su plombavimui skirta viela, ji gali būti įvairaus ilgio. Rotorinė konstrukcija yra su nulaužiamu sparneliu, kad nebūtų galima ištraukti rotoriaus. Po plombavimo rotoriaus sparnelį būtina nulaužti. Patogiai ir lengvai užtraukiama rankomis, o nuimama tik su specialiais įrankiais. Patogiai ir lengvai užplombuojama rankomis, o nuimama tik su specialiais įrankiais. Plati spalvų gama. Tinkama naudoti prie -50°C iki + 50°C temperatūros.

Standartiniai dydžiai

Rotoriaus plotis - 11,4mm, plombos ilgis - 30,3mm.

Žymėjimas

Duomenys išgraviruoti lazeriu. Nuosekli, nesikartojanti plombos rotoriaus numeracija. Galimybė atspausdinti numerį ant nulaužiamojo sparno ir rotoriaus. Todėl SUPER SCUT plombos ypatingai saugios - jų neįmanoma sukeisti.

Naudojimas

Naudojamos elektros, vandens ir dujų skaitiklių, konteinerių, sandėlių, talpyklų, kuro bakų plombavimui. Taip pat autotransporto ir degalinių veikloje.

Papildomos paslaugos

Pagal individualų užsakymą galima išgraviruoti pavadinimą, grafinį logotipą.

Minimalus pirkimas 100vnt.