Rotorinės plombos

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • PLT-Z plomba
  Produkto aprašymas Rotorinės plombos PLT-Z pagamintos iš polikarbonato ir ABC plastiko mišinio. PLT-Z plomba gali būti su reikiamo ilgio instaliuota viela. Rotorinė konstrukcija yra su nulaužiamu sparneliu, kurį po plombavimo būtina nulaužti. Ypatingai saugi - skaidrus..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • ROTO SEAL plomba
  Produkto aprašymas Rotorinės plombos ROTO SEAL pagamintos iš polikarbonato, rotorius iš Acetalio. Rotorinė konstrukcija yra su nulaužiamu sparneliu, kurį po plombavimo būtina nulaužti. Ypatingai saugi - skaidrus, plastikinis korpusas išduoda bet kokius bandymus neleist..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • SCUT plomba
  Produkto aprašymas Universalios rotorinės plombos SCUT pagamintos iš itin tvirto PET plastiko. SCUT plomba naudojama su plombavimui skirta viela, ji gali būti įvairaus ilgio. Plombos konstrukcija - su nulaužiamu sparneliu, kuri po plombavimo būtina nulaužti. Patogiai i..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • PLT-Y plomba
  Produkto aprašymas Rotorinės plombos PLT-Y pagamintos iš polikarbonato ir ABC plastiko mišinio. Rotorinė konstrukcija yra su nulaužiamu sparneliu, kurį po plombavimo būtina nulaužti. Saugi - skaidrus, plastikinis korpusas išduoda bet kokius bandymus neleistinai nulaužt..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • SUPER SCUT plomba
  Produkto aprašymas Universalios rotorinės plombos SUPER SCUT korpusas pagamintas iš itin tvirto SAN plastiko, rotorius iš ABS plastiko. Ant plombos korpuso yra gamintojo logotipas – tai įrodo, kad gaminys yra originalus ir atitinka visus saugumo reikalavimus. SUPER SCU..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • OLILOCK plomba
  Produkto aprašymas Universalios rotorinės plombos OLILOCK pagamintos iš itin tvirto SAN plastiko. Ant plombos korpuso yra gamintojo logotipas – tai įrodo, kad gaminys yra originalus ir atitinka visus saugumo reikalavimus. Tai apsaugo nuo neteisėtų bandymų pakeisti jas...
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€