Plombavimo viela

PATVARI PLOMBAVIMO VIELA | SAUGUMO GARANTAS

Jei jums rūpi įmonės turtas, o vartotojų noras piktnaudžiauti nemažėja, apsauginės plombos padės apsaugoti svarbius daiktus ar produktus. Norint išvengti finansinių nuostolių svarbu išsirinkti būtent Jūsų veiklai tinkančią apsaugos sistemą. Ypatinga apsauga garantuojama tuomet, kai apsauginės plombos naudojamos kartu su aukštos kokybės plombavimo viela.

Mūsų siūloma viela pagaminta iš cinkuoto plieno, vario ir nerūdijančio plieno. Ant centrinio vielos valo spirale susukta išorinė viela suteikia gaminiui tvirtumo. Plombavimo vielos, padengtos apsauginiais elementais, puikiai apsaugo nuo drėgmės, temperatūros pokyčių ir kritulių.

Plombavimo viela naudojama plombuojant švinines ir daugelį metalinių bei plastikinių plombų. Viela užspaudžiama su specialiomis plombavimo replėmis, kurias taip pat rasite mūsų produktų lentynoje.

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Plombavimo viela PLIENAS/PLIENAS
  Produkto aprašymas Viela pagaminta iš cinkuoto plieno. Labai stipri ir lanksti viela yra susukta iš dviejų gyslų (rifliuota) ir padengta cinko danga. Lengvai instaliuojama į plombą ir nukerpama su specialiomis žirklėmis. Neįmanoma nuimti ar nutraukti rankomis – bandyma..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • Plombavimo viela PLASTIKAS/VARIS
  Produkto aprašymas Viela pagaminta iš plastiko ir vario. Labai stipri ir lanksti plastikinė gysla yra padengta varine viela (rifliuota). Lengvai instaliuojama į plombą ir nukerpama su specialiomis žirklėmis. Ilgaamžė, nes nerūdija. Neįmanoma nuimti ar nutraukti rankomi..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • Plombavimo viela PLIENAS/PLASTIKAS
  Produkto aprašymas Viela pagaminta iš 7 gyslų plieninio troso, padengta skaidriu plastiku. Labai stipri ir lanksti viela lengvai instaliuojama ir nukerpama su specialiomis plombavimo žirklėmis. Nukirpus su specialiomis žirklėmis viela neišsišakoja. Neįmanoma nuimti ar ..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • Plombavimo viela VARIS/VARIS
  Produkto aprašymas Viela pagaminta iš vario. Supinta iš dviejų gyslų (rifliuota). Lengvai instaliuojama į plombą ir nukerpama su specialiomis žirklėmis. Ilgaamžė, nes nerūdija. Neįmanoma nuimti ar nutraukti rankomis – bandymai įsilaužti palieka matomas žymes. ..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • PLIENINĖ karpyta plombavimo viela
  Produkto aprašymas Karpyta plombavimo viela pagaminta iš 2 gyslų kaitinto arba cinkuoto plieno. Sukarpyta po 50, 60, 80, 90 ir 100cm. Naudojama su švininėmis plombomis. Lengvai instaliuojama į plombą ir nukerpama su specialiomis žirklėmis. Nukirpus su specialiomis žirk..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • Plombavimo viela ŽALVARIS/ŽALVARIS
  Produkto aprašymas Viela pagaminta iš žalvario. Supinta iš dviejų gyslų (rifliuota). Lengvai instaliuojama į plombą ir nukerpama su specialiomis žirklėmis. Ilgaamžė, nes nerūdija. Neįmanoma nuimti ar nutraukti rankomis – bandymai įsilaužti palieka matomas žymes. ..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • KAITINTA plieninė viela
  Produkto aprašymas Viela pagaminta iš kaitinto plieno. Labai stipri ir lanksti viela skirta geležinkelių transportui plombuoti. Naudojama su metalinėmis plokštelėmis ir švininėmis užspaudžiamomis plombomis. Lengvai uždedama ir nuimama su specialiais įrankiais. Lengvai ..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
Klientų aptarnavimas
Kontaktai
Plombos LT, UAB
Ukmergės g. 364,
LT-14188 Vilnius
(D korpusas, sandelys Nr. 14, kitoje pastato pusėje)
Mobil. +370 60444012
info@plombos.lt
Įmonės kodas 301270610
PVM mokėtojo kodas LT100003596813
AB"Swedbank"
b.k. 73000
A/s. LT537300010104469557