Plastikinės plombos

PLOMBOS SU NUMERACIJA | SAUGUMO GARANTIJA

Vienos plombos atsparios aukštoms ar žemoms temperatūroms, kitos - agresyvioms cheminėms medžiagoms. Tai subtilūs dalykai, kuriuos įvertinti reikia patirties.

Ištobulėjus techninėms galimybėms, itin pakilo ir apsauginių plombų kokybė. Šiuolaikinių apsauginių plombų praktiškai neįmanoma nuimti ar suklastoti be akivaizdžiai matomų žymių. Duomenų klastotojai sumaniai naudojasi senų plombavimo sistemų trūkumais. O plombuojant naujomis numeruotomis plombomis, perplombuoti antrą kartą nepavyks. Šios plombos yra vienkartinės ir turi unikalų numerį, kurio padirbti neįmanoma.

Nuo vandenį bei šilumos energiją vagiančių sukčių kenčia visi mokesčių mokėtojai. Tam, kad išvengtumėte problemų ir nesusipratimų dėl nepanaudoto vandens kiekio, siūlome plombuoti patikimomis plombomis su numeracija. Šiuo metu daugelis transporto sektoriaus dalyvių taip pat naudoja apsaugines plombas. Kuo didesnės kuro kainos, tuo daugiau ilgapirščių vagia kurą iš kuro bakų. Būtent transporto įmonės nuo to kenčia labiausiai. Kadangi daugelis kuro bakų nepritaikyti plombavimui, sugalvojome specialų plombavimo komplektą, kuriuo galima užplombuoti beveik visus bakus.

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • X SEAL plomba
  Produkto aprašymas Universalios plastikinės užtraukiamos X seal plombos pagamintos iš vienos tvirčiausių medžiagų - polipropileno. Ši medžiaga atspari klijams. Užraktas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Kintamo operacinio ilgio X seal plomba yra su metaliniu įdėklu pl..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • UNIVERSAL plomba
  Produkto aprašymas Universalios plastikinės užtraukiamos UNIVERSAL plombos pagamintos iš vienos tvirčiausių medžiagų - polipropileno. Ši medžiaga atspari klijams. Užraktas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Patogiai ir lengvai užtraukiama. Atsparumas tempimui 15kg. Ban..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • PLT-7 plomba
  Produkto aprašymas Universalios plastikinės užtraukiamos PLT-7 plombos pagamintos iš vienos tvirčiausių medžiagų - polipropileno. Užraktas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Patogiai ir lengvai užtraukiama. Didelis atsparumas tempimui leidžia kontroliuoti pažeidimus. Bandym..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • PLT-067 plomba
  Produkto aprašymas Plastikinės užtraukiamos PLT-067 plombos pagamintos iš plastiko. Užraktas pagamintas taip pat iš plastiko, todėl saugumo lygis yra žemas. Plati spalvų gama. Tinkama naudoti prie -15°C iki + 40°C temperatūros. Standartiniai dydži..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • PK-50 plomba
  Produkto aprašymas Universalios plastikinės užtraukiamos PK-50 plombos pagamintos iš vienos tvirčiausių medžiagų - polipropileno. Ši medžiaga atspari klijams, didelis atsparumas tempimui. Metalinis rakinamos dalies lizdas garantuoja ypatingai aukštą saugumo lygį. Patog..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • PLT-072 plomba
  Produkto aprašymas Universalios plastikinės užtraukiamos PLT-072 plombos pagamintos iš vienos tvirčiausių medžiagų - polipropileno. Ši medžiaga atspari klijams. Užraktas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Ši plomba - ypatingai stipri. Yra specialūs dygliai, apsaugantys, kad..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • H SEAL plomba
  Produkto aprašymas Universalios plastikinės užtraukiamos H seal plombos pagamintos iš vienos tvirčiausių medžiagų - polipropileno. Ši medžiaga atspari klijams. Užraktas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Kintamo operacinio ilgio H seal plomba yra su metaliniu įdėklu pl..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • GRIPTIGHT plomba
  Produkto aprašymas Plastikinė užtraukiama GRIPTIGHT plomba pagaminta iš lanksčios medžiagos - nailono. Užraktas pagamintas iš acetalio. Yra specialūs dygliai, apsaugantys, kad plomba nenuslystų nuo užplombuoto maišo. Patogiai ir lengvai užtraukiama rankomis, nereikia p..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • Plomba DIRŽELIS
  Produkto aprašymas Plastikinė užtraukiama plomba - dirželis pagaminta iš nailono. Lengvai užtraukiama be papildomų įrankių. Atsparumas tempimui leidžia kontroliuoti pažeidimus. Bandymai neleistinai nuimti plombą palieka matomas žymes. Standartinia..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • PLT-Z plomba
  Produkto aprašymas Rotorinės plombos PLT-Z pagamintos iš polikarbonato ir ABC plastiko mišinio. PLT-Z plomba gali būti su reikiamo ilgio instaliuota viela. Rotorinė konstrukcija yra su nulaužiamu sparneliu, kurį po plombavimo būtina nulaužti. Ypatingai saugi - skaidrus..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • LUMISEAL plomba
  Produkto aprašymas Universalios rotorinės plombos LUMISEAL pagamintos iš polikarbonato. LUMISEAL plomba naudojama su plombavimui skirta viela, ji gali būti įvairaus ilgio. Plombos konstrukcija - su nulaužiamu sparneliu, kuri po plombavimo būtina nulaužti..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • ROTO SEAL plomba
  Produkto aprašymas Rotorinės plombos ROTO SEAL pagamintos iš polikarbonato, rotorius iš Acetalio. Rotorinė konstrukcija yra su nulaužiamu sparneliu, kurį po plombavimo būtina nulaužti. Ypatingai saugi - skaidrus, plastikinis korpusas išduoda bet kokius bandymus neleist..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • GARANT plomba
  Produkto aprašymas Plastikinės užspaudžiamos GARANT plombos pagamintos iš polikarbonato. Ypatingai saugi - abi plombos dalys sunumeruotos tokia pačia numeracija, kad nebūtų sukeitimo. Rakinimo mechanizmas turi 2 fiksatorius vienoje eilėje. Plomba švyti tamsoj..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • KARAT plomba
  Produkto aprašymas Plastikinės užspaudžiamos KARAT plombos pagamintos iš polikarbonato. Ypatingai saugi - abi plombos dalys sunumeruotos tokia pačia numeracija, kad nebūtų sukeitimo. Rakinimo mechanizmas turi 2 fiksatorius vienoje eilėje ir pleištą viduryje. Plomba švyti tamsoje. ..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • SNAP plomba
  Produkto aprašymas Plastikinės užspaudžiamos SNAP plombos pagamintos iš plastiko. Saugi monolitinė konstrukcija. SNAP plomba naudojama su nerūdijančia, plienine arba varine viela. Išsikišusius vielos galus po plombavimo procedūros būtina nukirpti. Rakinimo mechanizmas ..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • METERLOCK plomba
  Produkto aprašymas METERLOCK plomba yra pagaminta iš aukštos kokybės maisto rūšies ABS sakų medžiagos. Ji idealiai tinka ten, kur tradicinė švininė plomba negali būti panaudota. Apvalios formos plomboje yra dvi skylės vielai prakišti. METERLOCK plombos naudojamos su ne..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
 • PIPE LOCK plomba sujungimams
  Produkto aprašymas Plastikinės plombos sujungimams PIPE LOCK pagamintos iš vienos tvirčiausių medžiagų - polipropileno. PIPE LOCK išlieta kaip du sujungti pusžiedžiai. Ši medžiaga atspari klijams. ½G; ¾G vamzdžių sujungimams. Plombuojamosios veržlės gabaritai neturi vi..
  Be PVM: 0.00€ Nuo 0.00€
Klientų aptarnavimas
Kontaktai
Plombos LT, UAB
Ukmergės g. 364,
LT-14188 Vilnius
(D korpusas, sandelys Nr. 14, kitoje pastato pusėje)
Mobil. +370 60444012
info@plombos.lt
Įmonės kodas 301270610
PVM mokėtojo kodas LT100003596813
AB"Swedbank"
b.k. 73000
A/s. LT537300010104469557